ATRO.TV
صفحه مردمی بینندگان | محلی برای پیشنهادات و انتقادات در مورد رسانه ملی و شبکه های جدید سیما و صدا


لطفا به جهت سرعت بروز رسانی از صفحات بعدی آترو هم بازدید نمایید


|بانک اخبار ، نظرات ، پیشنهادات و انتقادات شما |
انعکاس : جریان انحراف از ماه ها قبل با رایزنی هایی میان همدستان داخلی و خارجی خود طرحی عظیم و خطرناک برای آخرین روزهای مانده به انتخابات ساخته و پرداخته کرده است . هدف از اجرای این طرح ایجاد فضای سیاه نمایی بر علیه سران نظام و زیر سوال بردن انتخابات و به حداقل رساندن مشارکت مردمی در این انتخابات است.

جزئیات پروژه سی دی قرمز

این جریان از ماه ها قبل با همکاری شبکه های فارسی زبان اپوزیسیون و همدستان داخلی خود سعی در اخلال در ثبات و آرامش سیاسی انتخابات داشتند. این گروه در نظر دارد تمام تولیدات این چند ماه فعالیت خود را در چند روز آخر مانده به انتخابات در تیراژ چند میلیونی و در قالب سی دی های تخریبی، در سطح کشور توزیع کند. هدف از انتخاب این زمان این است که مسئولین فرصتی برای پاسخ گویی و رفع اتهامات وارده نداشته باشند.

طبق گزارشات خبرنگار خبر داغ از محافل حلقه انحرافی، سی دی موسوم به سی دی قرمز که قرار بود در سالروز ارتحال حضرت امام (ره) بصورت گسترده در مرقد مطهر امام (ره) و سایر اماکن و تجمعات مذهبی کشور توزیع شود حاوی مسائل تخریبی بر علیه تمامی کاندیدا ها و همچنین نظام مقدس جمهوری اسلامی و سران نظام است.

هدف از توزیع این سی دی توسط حلقه انحرافی، القای این تفکر است که تمامی این کاندیدا ها دارای مفاسد بسیار هستند و همچنین اصل نظام از مشروعیت لازم برخوردار نیست. البته شایان ذکر است سربازان گمنام امام زمان (عج) عوامل اصلی تولید این مطالب تخریبی و کذب را شناسایی و دستگیر کرده اند و بخش عمده ای از مطالب تکثیر شده را کشف و ضبط کرده اند؛ اما با توجه به سهولت انتشار این مطالب بعید نیست این سی دی توسط حلقه انحرافی در تیراژ بالا تکثیر و توزیع گردد.

هدف ویژه تیم تخریب!

اما ماموریت تخریبی دیگر حلقه انحرافی، تخریب و از میان برداشتن رقبای اصلی احمدی نژاد در عرصه مدیریت کشور بود. و این چنین بود که این گروه با مشخص شدن آرایش سیاسی احزاب و کاندیدا ها سایه سنگین اصلی ترین و خطرناک رقیب خود در انتخابات یعنی محمد باقر قالیباف را روی سر خود حس کرد.

بطوریکه اکنون پس از گذشت چندین ماه از فعالیت های انتخباتی با نگاه اجمالی به ماه های گذشته می توان به وضوح همدستی جریان انحرافی با همکاران داخلی ( جریان تحجر به سرکردگی گروه موسوم به جبهه پایداری ) و خارجی ( اپوزیسیون خارج نشین به سرکردگی bbc و voa) را در تخریب بی وقفه قالیباف دید.

برای اثبات این ادعا می توان به سادگی سری به آرشیو سایتهای این گروه ها یعنی گروه سایت های منتسب به دولت (مانند ایرنا، روزنامه ایران و سلسله سایت های بهاری آقای مشایی) و سایت های جبهه پایداری (رجانیوز ، بی باک ، ۵۹۸ ) و سایت های bbc و voa زد. با مروری کوتاه درمی یابیم تنها کاندیدایی که بطور مدوام مورد هجمه و دروغ پردازی این رسانه ها بوده محمد باقر قالیباف است.

و این هجمه ها هیچ دلیلی ندارد جز اینکه این گروه ها به وضوح و روشنی می دانند با روی کار آمدن شخصی مثل قالیباف منافع آنها در ایران بشدت به خطر می افتد. گروه دولت و یاران قدیمی شان یعنی اعضای جبهه پایداری بخوبی واقفند که روی کار آمدن شخصی مثل قالیباف یعنی کوتاه شدن دستشان از تمام منابع ثروت و قدرت در نظام و جریان اپوزیسیون نظام نیز بخوبی واقف است که با روی کار آمدن یک دولت مقتدر و هماهنگ با رهبر انقلاب اصلی ترین ضربه را دشمنان نظام می خورند. لذا این هدف مشترک این گروه های به ظاهر متفرق را روی یک هدف مشترک متمرکز می کند. و اینگونه است که در فیلم های ضد قالیباف پخش شده در شبکه bbc رد پای گروه های رسانه جبهه پایداری و جریان انحراف پدیدار می شود!

اما این گروه های رسانه که از تخریب های چند ماه گذشته خود طرفی نبسته اند، قصد دارند در چند روز آخر مانده به انتخابات با انتشار چند سی دی تخریبی بر ضد قالیباف تیر خلاص خود را به سمت این کاندیدا شلیک کنند و وی را از گردونه رقابت حذف نمایند. این گروه با برنامه ریزی های زمانی خود در انتشار این مطالب سعی دارد فرصت پاسخگویی را از قالیباف بگیرد.

احمدی نژاد : هرکس غیر از قالیباف…

در آخر اشاره به این نکته خالی از لطف نیست که محمود احمدی نژاد در آخرین جلسات حلقه انحرافی به یاران خود تاکید کرده بکوشند : ” هر کس جز قالیباف رئیس جمهور شود … ! ” . وی در توجیه این مطلب اینچنین استدلال کرده که با توجه به آشفتگی بسیار شدید اوضاع کشور و از بین رفتن ساختار مدیریتی دولت در حال حاضر، هیچ یک از کاندیدا های فعلی جز قالیباف (با توجه به نداشتن سابقه اجرائی و مدیریتی سطح کلان) توان ایجاد ثبات و بازگرداندن کشور به وضع مطلوب را ندارند. لذا این دولت می تواند پس از گذشت یک دوره ۴ ساله با برنامه ریزی رسانه ای و شیوه های خاص تبلیغاتی احمدی نژاد به قدرت باز گردد. و حتی درصورت عدم بازگشت به قدرت، احمدی نژاد به عنوان یک اسطوره عدالت خواه و آرمان گرا “که به او اجازه ی کار داده نشد” در ذهن مرد باقی بماند.

باید منتظر ماند و دید این گروه در روزهای باقی مانده تا انتخابات از چه شیوه های رسانه ای برای رسیدن به این مهم بهره می برند . البته تنها چیزی که این گروه در محاسبات خود فراموش کرده اند این آیه شریفه است که می فرماید ” تعزّ من تشاء و تذلّ من تشاء ” …


برچسب‌ها: سی دی قرمز, فتنه سرخ, فتنه 92, افراطی ها, فتنه

نویسنده این مطلب : محمد مهديار آذرنيا
آخرین مطالب

اسلایدر